עיצוב ופיסול הפנים

טיפולי אסתטיקה

טיפולים קוסמטיים הכוללים גם את פיסול הפנים, הוא תחום ברפואה הפלסטית והאסתטית שאינו מצריך ניתוח. בעצם ניתן לעצב את הפנים, להחליק את הקמטים והקמטוטים, להוסיף נפחים, או להצעיר ולשפר את עור הפנים וכל זה על ידי טיפולים שאינם דורשים כלל ניתוח. 

בקוגן קליניקס – רשת המרפאות לכירורגיה פלסטית ואסתטית בראשות ד"ר לאוניד קוגן MD-PhD, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי טיפולים הנועדו לפסל ולעצב את הפנים, ולהקנות להן מראה צעיר יותר, קורן ורענן. 

ד"ר קוגן כמנתח פלסטי בכיר ועם נסיון וידע של מעל 30 שנה בתחום הינו מיומן ומקצועי מאוד בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. כל אלו מאפשרים לו מדי יום להתאים לכל מטופל ומטופלת שלו את הטיפול האסתטי הנכון ביותר עבורם, ולהבטיח תוצאות מושלמות, טבעיות ואידאליות.

הזרקות בוטוקס בקריות

בוטוקס

בוטוקס ודיספורט, הידועים גם בשם בוטוליניום טוקסין, הפכו לטיפול פופולרי להעלמת קמטים בפנים ולשימור המראה הרענן. מדובר בטיפול קוסמטי פופולרי בקרב נשים וגברים בארץ ובעולם.

קרא/י עוד »
פילינג כימי דר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר

פילינג כימי

פילינג כימי הינו טיפול של קילוף מבוקר של עור הפנים המעודד את צמיחת העור מחדש, במטרה לשפר את מראה הפנים עם תוצאות המעניקות מראה עור פנים נקי, רענן וצעיר יותר.

קרא/י עוד »
חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הפכה להיות חומר המילוי הנפוץ, הפופולרי והמוביל כיום בטיפולי ההזרקות למילוי קמטים, נפחים והצערת מראה עור הפנים המשמשת גם למילוי אזורים עם חסר בנפח ושקעים.

קרא/י עוד »
עיצוב ועיבוי שפתיים בחיפה והקריות

עיצוב ועיבוי שפתיים

עיצוב ועיבוי השפתיים נחשבת לאחת הפעולות השכיחות ביותר בתחום הרפואה האסתטית למעוניינות לשנות ולשפר את מראה השפתיים ולקבל שפתיים מלאות בעלות מראה טבעי והרמוני.

קרא/י עוד »
הזרקת שומן עצמי לפנים

הזרקת שומן עצמי לפנים

הזרקת שומן עצמי לפנים הינו טיפול שמטרתו העיקרית היא להשיב לפנים את הנפח שאבד עם השנים ולהקנות להם מראה טבעי, צעיר והרמוני יותר באופן ניכר לעין.

קרא/י עוד »
טיפול הערפד PRP | קוגן קליניקס

טיפולי פלזמה PRP

הזרקת הפלזמה הנקראת גם PRP הינה טיפול חדשני ומהפכני בתחום הרפואה ובתחום האסתטיקה שהוכח כטיפול בטוח ויעיל להצערת עור הפנים או בנשירת שיער והתקרחות אצל גברים ונשים.

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן