כל הטיפולים

ניתוח הגדלת חזה מנתח פלסטי מומלץ דר לאוניד קוגן

ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה הינו ניתוח פלסטי הנפוץ ביותר בתחום הרפואה האסתטית. מטרתו היא להגדיל את נפח השדיים אצל נשים שאינן שלמות עם מראה החזה שלהן בשל המבנה, הגודל או הצורה.

קרא/י עוד »
ניתוח הקטנת חזה בחיפה והקריות

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח פלסטי להקטנת חזה הינו ניתוח שמטרתו להקטין את גודל השד, לשפרו ולעצבו מחדש, להרימו ולהתאימו באופן פרופורציונאלי למבנה הגוף לתוצאה של מראה שד טבעי ואסתטי.

קרא/י עוד »
ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

ניתוח פלסטי להרמת חזה הינו ניתוח שמטרתו לתקן חזה צנוח, נפול ומרוקן, למקם את הפיטמה והעטרה מחדש ולעצב את השד הנשי למראה יפה ואסתטי.

קרא/י עוד »
הרמת חזה עם שתל

ניתוח הרמה חזה עם שתל

ניתוח פלסטי להרמה והגדלת חזה עם שתל, היא לתקן חזה נשי נפול ומרוקן, להרימו, להגדיל את נפחו ולעצבו מחדש למראה זקוף, יפה ואסתטי באופן הרמוני וטבעי.

קרא/י עוד »
ניתוח שאיבת שומן מנתח פלסטי חיפה לאוניד קוגן

ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן נחשב לאחת הפרוצדורות הנפוצות ביותר ומשמש לעיצוב הגוף ולהיפטרות מהצטברויות שומן במקומות לא רצויים באזורים שונים של הגוף.

קרא/י עוד »
הוצאת שתלים

הוצאת שתלים

ניתוח הוצאת שתלים הוא ניתוח הוא קצר יחסית. בנוסף, אין צלקות חדשות מניתוח זה, כיון שהצלקות הנותרות לאחר הניתוח הן אותן הצלקות שנוצרו במהלך ניתוח הגדלת חזה.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת בטן מנתח פלסטי חיפה לאוניד קוגן

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח למתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי המיועד הן לנשים והן לגברים שמטרתו לעצב מחדש את אזור הבטן והמותניים ולהביא לבטן שטוחה, מוצקה ומתוחה, לשפר אסתטית ולהצעיר את הבטן.

קרא/י עוד »
הזרקת שומן עצמי ד"ר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר

ניתוח הזרקת שומן עצמי

בשנים האחרונות, הזרקת שומן עצמי הופכת לאחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים בארץ ובעולם. מטרתו היא שיפור צורת הגוף, עיצוב ומילוי שקעים באזור השדיים, הישבן או הפנים.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת ירכיים

ניתוח מתיחת ירכיים

ניתוח לעיצוב ומתיחת ירכיים הינו ניתוח פלסטי שמטרתו להסיר עודפי עור מיותרים מאזור הירכיים והידוק של העור הנותר ובתום הניתוח מתקבלות תוצאות של ירכיים מתוחות ומהודקות.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת זרועות ד"ר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר בקריות

ניתוח מתיחת זרועות

מטרתו של ניתוח מתיחת זרועות היא לחטב את הזרועות, לצמצם את היקף הזרוע, ולהיפטר מעודפי שומן וקפלי העור הקיימים. התוצאות לאחר הניתוח מעניקות מראה אסתטי וצעיר יותר.

קרא/י עוד »
ניתוח הקטנת חזה לגבר

ניתוח הקטנת חזה לגבר

מטרתו של ניתוח הקטנת חזה לגבר, הנקרא גם ניתוח גינקומסטיה, היא לעצב את החזה ולהקנות לו מראה גברי ושטוח. חלק מהגברים מפתחים חזה עם מראה נשי וניתוח זה הוא הפתרון לבעיה זו.

קרא/י עוד »

ניתוח מתיחת פנים וצוואר

ניתוח מתיחת פנים וצוואר הוא ניתוח פלסטי הנועד להשוות לפנים ולצוואר מראה צעיר ורענן, לתקן קמטים וקמטוטים, צניחה של הלחיים ושל העור תוך הקפדה על מראה טבעי והרמוני.

קרא/י עוד »
ניתוח הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות הוא ניתוח פלסטי שמטרתו להעניק לפנים מראה צעיר ורענן, על ידי תיקון צניחת הגבות. הליך זה משיב לגבות את צורתן המקורית ומוביל למראה פתוח ורענן של ארובת העין.

קרא/י עוד »
ניתוח הרמת מצח בקריות - מנתח פלסטי דר לאוניד קוגן

ניתוח הרמת מצח

ניתוח הרמת מצח, משלב בתוכו גם את מתיחת המצח וגם את הרמת הגבות. ניתוח זה מיועד להחליק את הקמטים שבאזור המצח ולהרים את הגבות ע"י היפטרות מעודפי עור באזור.

קרא/י עוד »
ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים מתקן עפעפיים עליונים או תחתונים או שילוב של שניהם בהליך אחד ומטרתו להיפטר מעודפי עור ושקיות באזור העיניים אשר יעניקו לפנים מראה חיוני, רענן וצעיר יותר.

קרא/י עוד »
ניתוח אף דר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר בחיפה

ניתוח אף

ניתוח אף, הנקרא גם ריינופלסטיקה, מיועד לשינוי גודלו וצורתו של האף. כיוון שלמבנה ולגודל האף יש השפעה קריטית על מראה הפנים הכללי, נשים וגברים רבים בוחרים לעבור ניתוח זה.

קרא/י עוד »
ניתוח הגדלת סנטר עם שתל בחיפה והקריות

ניתוח סנטר

ניתוח פלסטי להגדלת סנטר נועד להקנות מראה חדש לסנטר ומתאים למי שסובל מסנטר לא פרופורציונלי. מדובר בניתוח שבמסגרתו הסנטר מותאם למבנה הפנים תוך הוספת שתל סיליקון קשיח.

קרא/י עוד »
ניתוח הצמדת אוזניים בחיפה

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים בולטות הינו ניתוח קוסמטי המאפשר בצורה קלה מאוד לטפל ולתקן אוזניים שאינן צמודות לצידי הראש. מדובר בניתוח פשוט יחסית עם תוצאה מידית.

קרא/י עוד »
הזרקות בוטוקס בקריות

בוטוקס

בוטוקס ודיספורט, הידועים גם בשם בוטוליניום טוקסין, הפכו לטיפול פופולרי להעלמת קמטים בפנים ולשימור המראה הרענן. מדובר בטיפול קוסמטי פופולרי בקרב נשים וגברים בארץ ובעולם.

קרא/י עוד »
פילינג כימי דר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר

פילינג כימי

פילינג כימי הינו טיפול של קילוף מבוקר של עור הפנים המעודד את צמיחת העור מחדש, במטרה לשפר את מראה הפנים עם תוצאות המעניקות מראה עור פנים נקי, רענן וצעיר יותר.

קרא/י עוד »
חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הפכה להיות חומר המילוי הנפוץ, הפופולרי והמוביל כיום בטיפולי ההזרקות למילוי קמטים, נפחים והצערת מראה עור הפנים המשמשת גם למילוי אזורים עם חסר בנפח ושקעים.

קרא/י עוד »
עיצוב ועיבוי שפתיים בחיפה והקריות

עיצוב ועיבוי שפתיים

עיצוב ועיבוי השפתיים נחשבת לאחת הפעולות השכיחות ביותר בתחום הרפואה האסתטית למעוניינות לשנות ולשפר את מראה השפתיים ולקבל שפתיים מלאות בעלות מראה טבעי והרמוני.

קרא/י עוד »
הזרקת שומן עצמי לפנים

הזרקת שומן עצמי לפנים

הזרקת שומן עצמי לפנים הינו טיפול שמטרתו העיקרית היא להשיב לפנים את הנפח שאבד עם השנים ולהקנות להם מראה טבעי, צעיר והרמוני יותר באופן ניכר לעין.

קרא/י עוד »
טיפול הערפד PRP | קוגן קליניקס

טיפולי פלזמה PRP

הזרקת הפלזמה הנקראת גם PRP הינה טיפול חדשני ומהפכני בתחום הרפואה ובתחום האסתטיקה שהוכח כטיפול בטוח ויעיל להצערת עור הפנים או בנשירת שיער והתקרחות אצל גברים ונשים.

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן