ניתוח פלסטי

ניתוח הגדלת סנטר עם שתל

ניתוח הגדלת סנטר נועד להקנות מראה חדש לסנטר, ומתאים למי שסובל מסנטר לא פרופורציונלי. מדובר בניתוח שבמסגרתו הסנטר מותאם למבנה הפנים של המטופל או המטופלת, תוך הוספת שתל סיליקון קשיח. התוצאה שמתקבלת הן פנים אסתטיות יותר, ועם סנטר שנראה טבעי מאוד וכאילו היה כך תמיד.

DO IT FOR YOURSELF

בניתוח סנטר מתאימים את גודל וצורת הסנטר למבנה הפנים

בניית סנטר מתאימה לבעלי סנטר אחורי (תופעה הנקראת גם סנטר נסוג), לבעלי סנטר מפוצל, לבעלי קו לסת מרובע, או כחלק מניתוח מתיחת פנים במקרה בו נותר עודף עור באזור קו הלסת התחתונה.

שתל הסנטר עשוי מסיליקון מוצק, אשר שומר על צורתו המקורית ואינו נספג או מתפזר ברקמות הגוף. כמו כן, חשוב לדעת כי אין צורך להחליף את השתל כעבור מספר שנים. במהלך פגישת הייעוץ, ד"ר קוגן, מנתח פלסטי בכיר, מתאים ביחד איתך את גודל וצורת השתל המתאים ביותר לפניך, כך שיתאים בדיוק לנתונים שלך וישתלב בצורה טבעית לחלוטין עם מבנה הפנים.

נגן וידאו אודות ניתוחי פנים פלסטיים

ניתוח שתל סנטר הינו ניתוח קצר וקל יחסית, נעשה בהרדמה מקומית, ובעל זמן החלמה קצר יחסית. הצלקת הניתוחית הנותרת נמצאת בתוך חלל הפה ואינה נראית כלל לעין.

מטופלים שבחרו לעשות ניתוח בניית סנטר, לא מאמינים איך הניתוח הקל והפשוט הזה השפיע כל כך לטובה על המראה וההרגשה הכללית שלהם.

לעיתים ניתן לשלב ניתוח אף עם ניתוח להגדלת סנטר.

רוצים להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן