מטופלים ממליצים

על ד"ר לאוניד קוגן

אנחנו שואפים תמיד להעניק את הטיפול הטוב ביותר עבור כל מטופל ומטופלת שמגיעים אלינו למרפאה.

כשאתם מחליטים להרים אלינו טלפון בפעם הראשונה, אתם יכולים להיות בטוחים כי בריאות המטופלים ותוצאות הניתוח הם מעל לכל בקליניקה שלנו. ד"ר קוגן הינו מנתח פלסטי בעל נסיון עשיר של מעל 26 שנים בתחום הכירורגיה הפלסטית, הוא בוחר בדרך לא מתפשרת, עובד בטכניקות הכי מתקדמות, משתמש בציוד הכי מתקדם, והכל כדי שהניתוח יעבור באופן הכי בטוח ונעים עבורכם, שתהליך ההחלמה יהיה קל ומהיר, ושתוצאות הניתוח יהיו בדיוק כפי שחלמתם עליהם.

תהיו בטוחים שאנחנו איתכם ולצדכם לאורך כל הדרך. כבר החל משיחת הטלפון הראשונה שלכם, דרך פגישת הייעוץ במרפאה, במהלך הניתוח עצמו ולאורך כל תהליך ההחלמה.

תמיד מרגש ומחמם את לבנו מחדש לשמוע את המילים החמות והנהדרות שלכם עלינו, ובייחוד על ד"ר קוגן.

שמחנו מאוד להכיר כל אחד ואחת מכן, ומאחלים לכם להמשיך ולהנות מהתוצאות לעוד שנים רבות קדימה.

שרה טלן

אתחיל ואומר שאני מתייחסת לבריאותי ולמראה החיצוני שלי מאוד ברצינות. לכן גם התייחסתי לבחיר המנתח הפלסטי שלי במלוא הרצינות. כבר בפגישה הראשונה שלי עם ד"ר קוגן החלטתי שאת הניתוח הפלסטי שלי אני עוברת אצלו. זאת בשל המקצועיות וההבנה המלאה של שאיפותיי ותשובות מדויקות שקיבלתי לכל שאלותיי (שלפעמים היו גם קטנוניות).

ניתוח פלסטי הוא דבר רציני ביותר. לכן חשוב מאוד לדון על כל הפרטים, אפילו על הקטנים ביותר. כעבור חודש מהפגישה הראשונה שלי עם ד"ר קוגן כבר הייתי על שולחן הניתוחים, בטוחה שהכל יהיה בסדר. וכך קרה. עברתי ניתוח להצמדת אוזניים והרמת עפעפיים. ואני מרוצה מאוד מתוצאות הניתוח. התקופה לאחר הניתוח עברה במהירות וללא סיבוכים. תמיכה אחרי הניתוח חשובה ביותר. ד"ר קוגן היה בקשר תמידי עימי וענה על כל שאלותיי. אני שמחה מאוד שקיבלתי טיפול אצל כירורג מקצועי, בן אדם אמיתי ומקסים, בעל סבלנות רבה ואדיבות. ד"ר קוגן היקר, הודות לכישרון שלך ולנשמה שאתה מכניס לעבודה הקשה שלך, נתת לי (ואני מאמינה שלעוד הרבה בנות ונשים כמוני) הרבה ביטחון.

עינב נ.

מפגישת הייעוץ הראשונה ידעתי שאני בידיים טובות, אני רוצה להודות לך על המקצועיות הרבה, הסבלנות, היחס האישי, הפגת החששות והפחדים וכמובן על תוצאת הגדלת החזה הכי מדהימה שיכולתי לייחל, תודה על הגשמת חלום!

חן אזרד,

32, מעלות

רופא מעולה, מקצועי ונעים, בעל יחס אישי וסבלני. עברתי אצל ד"ר קוגן שני ניתוחים פלסטיים ואני מרוצה מאוד. ממליצה בחום למי שמחפש/ת איכות, מקצועיות, תוצאות מהממות ואנושיות!!!

ויאולטה

טרנפולסקיה

ד"ר קוגן עושה את עבודתו בצורה המקצועית ביותר, תודה על היופי!!! אין מה להתלבט, רק לסמוך!!!

כוכי

קוסמטיקס

מומלץ בחום ובאהבה בנות - אל תתפשרו. זה ניתוח - לכו אל הטוב ביותר - המלצה אישית. ד"ר קוגן מספר אחד בניתוחים פלסטיים, מנסיון אישי.

לודמילה

סרבריאניקובה

רופא שתמיד עושה את עבודתו מכל הלב. אני רוצה להגיד תודה ענקית, כי אני מאוד מרוצה. לד"ר קוגן יש ידי זהב. תודה רבה.

גבריאל ד.

ד"ר קוגן מנתח מקצועי, אדיב, נחמד והגון. מומלץ בחום. תודה על טיפול נפלא, על מקצועיות, אדיבות ונחמדות. תבורכו.

גלי ב.

ד"ר קוגן רופא מצויין!!! תוצאות מדהימות. ממליצה בחום!!!

אולה ליבשיץ

 35, גני תקווה

ד״ר קוגן רופא מעולה, אכפתי ומקצועי. רופא שמעניק טיפול מסור וללא פשרות. ממליצה בחום.

צור קשר

  • Facebook - ד"ר קוגן מנתח פלסטי
  • Instagram - Dr. Kogan
דר לאוניד קוגן_מנתח פלסטי מומלץ_לוגו