ניתוח פלסטי

ניתוח אף

ניתוח אף, הנקרא גם ריינופלסטיקה, מיועד לשינוי גודלו וצורתו של האף. כיוון שלמבנה ולגודל האף יש השפעה קריטית על מראה הפנים הכללי, נשים וגברים רבים בוחרים לעבור ניתוח זה. ניתוח זה מאוד נפוץ ונחשב לאחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים.

DO IT FOR YOURSELF

ניתוח אף מיועד לשינוי גודלו וצורתו של האף

כאשר מחליטים לעבור ניתוח אף, ישנה חשיבות רבה בבחירת מנתח פלסטי מנוסה, מיומן וברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. רק בדרך זו, ניתן להגיע לתוצאה הרצויה, כזו שתשקף בדיוק את רצון המטופל ותשפר משמעותית את הביטחון העצמי ואת איכות חייו של המטופל.

ד”ר קוגן לאוניד הינו מנתח פלסטי בכיר, בעל שנים רבות מאוד של פרקטיקה ונסיון. הוא רואה חשיבות עליונה בביצוע ניתוח אף באופן כזה שיותאם אישית וספציפית לכל מטופל ומטופלת שלו. מטרתו היא לשמור על אופי הפנים, להגיע לתוצאה המקנה מראה טבעי לחלוטין, ולהמנע ממראה אף מנותח.

במהלך פגישת הייעוץ יוחלט ביחד על צורת האף המתאימה ביותר לפני המטופל או המטופלת.

ניתוח אף הינו תהליך כירורגי המבוצע בבית החולים תחת הרדמה מקומית עם טשטוש עמוק, או בהרדמה כללית, בהתאם לאופי הניתוח ונתוני המטופל.

ניתוח אף הינו תהליך כירורגי המבוצע בבית החולים תחת הרדמה מקומית עם טשטוש עמוק, או בהרדמה כללית, בהתאם לאופי הניתוח ונתוני המטופל.

לאחר הניתוח יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת, חשיפה לשמש ומכל מגע פיזי עם אזור האף במשך כחודשיים מיום הניתוח.

ניתן לבצע ניתוחי אף החל מגיל 16, בשלב בו האף מסיים להתעצב ולגדול. בנוסף, למי שמעוניין ומתאים, ניתן לשלב ניתוח אף יחד עם ניתוח להגדלת סנטר.

לפני ואחרי ניתוח אף

רוצים להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

Skip to content