טיפול אסתטי

פילינג כימי

פילינג כימי הינו טיפול של קילוף מבוקר של עור הפנים המעודד את צמיחת העור מחדש, במטרה לשפר את מראה הפנים. הפילינג גורם לעור הפנים להיראות צעיר יותר בעשור עד שני עשורים, והתוצאות הן מראה עור פנים נקי, רענן וצעיר יותר.

DO IT FOR YOURSELF

פילינג כימי מעלים כתמי שמש, צלקות אקנה וקמטוטים עדינים, ומשפר קמטים עמוקים.

הטיפול משפר את איכות העור על ידי סילוק כתמי שמש, סילוק קמטוטים עדינים ושיפור קמטים עמוקים, ומעלים צלקות אקנה. ניתן לעבור טיפול זה בכל גיל, ולטפל בכל הפנים או רק באזור מסוים שלהם, בהתאם למצב וצורך המטופלים.

הפילינג הכימי מתבצע לרוב בהרדמה מלאה בעזרת חומר הנקרא TCA, המגיע עד לשכבות העור העמוקות ביותר. מדובר בפעולה של יצירת כוויה מבוקרת, שבעקבותיה שכבות העור העליונות מתקלפות ומתחדשות בשכבות חדשות.

תקופת ההחלמה מהטיפול תלויה בעומק החדירה של טיפול הפילינג. ככל שהפילינג עמוק יותר, כך תקופת ההחלמה תהיה ארוכה יותר. ההחלמה מלווה באודם, נפיחות והתקלפויות של העור. תקופה זו נמשכת בין  שבוע לשלושה שבועות כתלות בעומק הפילינג.

על מנת להגיע לתוצאות מיטביות, חשוב ביותר להימנע מפני חשיפה לשמש עד שנה מיום הפילינג. היתרון של הפילינג הכימי הוא שללא צורך ניתוח ניתן לטשטש קמטים וכתמים, להחליק את העור ולמצק אותו  על ידי עידוד ייצור קולגן ואלסטין. וכל זה עם זמן החלמה קצר יותר מזה של ניתוח ועם תוצאות שנשמרות לטווח ארוך.

טיפול הפילינג מתאים למטופלים עם צלקות פצעי בגרות או כתמי פיגמנטציה על הפנים, למטופלים עם קמטוטים באזור הפנים שחומצה היאלורונית וטיפולי פנים אחרים לא הועילו להם, כטיפול השלמה לניתוח מתיחת פנים, או למטופלים המעוניינים בחידוש וריענון העור.

חשוב להבדיל בין הפילינג שניתן לקנות בחנויות הקוסמטיקה והפילינג שנעשה אצל קוסמטיקאיות לבין הפילינג הרפואי שנעשה על ידי רופאים, הנעשה במרפאות שלנו על ידי ד”ר קוגן. הפילינג הרפואי (הכימי) על ידי כירורגים בלבד ותוצאותיו חודרניות יותר ובעלות תוצאות משמעותיות יותר.

טיפול זה יכול להיות משולב עם ניתוח מתיחת פנים, טיפולי בוטוקס וחומרי מילוי, אך אינו מהווה להם תחליף. הפילינג מקלף את שכבות של עור במטרה לטפל בצלקות, פיגמנטציה, התעבות העור וקמטוטים, אך אינו מסלק עודפי עור מיותרים, כפי שמתיחת פנים מסוגלת לעשות.

לפני ואחרי פילינג כימי

מתיחת פנים, צוואר ופילינג בהליך אחד. 10 ימים בלבד לאחר הניתוח.

מתיחת פנים, צוואר ופילינג בהליך אחד. 10 ימים בלבד לאחר הניתוח.

רוצים להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

Skip to content