טיפול אסתטי

טיפולי בוטוקס ודיספורט

בוטוקס ודיספורט, הידועים גם בשם בוטוליניום טוקסין, הפכו לטיפול פופולרי להעלמת קמטים בפנים ולשימור המראה הרענן. מדובר בטיפול קוסמטי שנפוץ מאוד בקרב נשים וגברים בארץ ובעולם.

DO IT FOR YOURSELF

הזרקות בוטוקס להחלקת והעלמת קמטים בפנים

חלבון הבוטוליניום טוקסין הינו רעלן, שבמינונים מזעריים הוא מחליק ומטשטש את קמטי ההבעה באזור המצח, באזור שבין הגבות ולצידי העיניים, אך גם "מרים" את הגבות ו"פותח" את העיניים. 

רעלן הבוטוליניום הינו חומר טבעי, ומזה שנים רבות משמש למטרות רפואיות ואסתטיות ברחבי העולם. בתחום הרפואה האסתטית הוא משמש להעלמת קמטי ההבעה הנוצרים בעקבות כיווץ מתמשך של השרירים. העלמת הקמטים מתאפשרת על ידי הרפיה זמנית ומבוקרת של שרירי הפנים בהם הוא מוזרק. מדובר בחומר בטוח לחלוטין ויעיל מאוד כאשר נעשה על ידי מנתח פלסטי מיומן ומנוסה.

בשימושו האסתטי במינונים קטנים, הזרקת רעלן הבוטוליניום אינו רעיל לבני אדם, פעילותו מקומית בלבד ואין לו שום השפעה נוספת על הגוף מלבד החלקת קמטי ההבעה בפנים ובצוואר. לאחר תקופה של כ-6-3 חודשים מתפוגגת השפעת הבוטוליניום, והשריר חוזר לעבוד כפי שעבד טרם הטיפול.

הזרקת בוטוקס לא רק מעלימה את הקמטים והקמטוטים הקיימים כבר באזור הפנים, אלא גם, במידה ומקפידים לעבור את הטיפול באורח קבוע, מונעת את העמקתם.

פעולת ההזרקה פשוטה מאפשרת לעבור "רענון מהיר" ללא שום התערבות כירורגית, מפחיתה או מעלימה לחלוטין את הקמטים והקמטוטים שנוצרו לאורך השנים ומקנה מראה צעיר יותר.

טיפול זה מתאים כאמור לאנשים בעלי קמטי הבעה בשליש העליון של פניהם, אך הזרקות בוטוקס משמשות גם כטיפול מפחית הזעה לאנשים בעלי הזעת יתר בבתי השחי, בכפות הידיים והרגליים.

על מנת להבטיח תוצאות טיפול מוצלחות וטבעיות, חשוב להקפיד על הזרקות במינונים מדויקים לנקודות מסוימות בפנים. לכן חשוב מאוד לבחור רופא מומחה ומוסמך. ד"ר קוגן הינו מנתח פלסטי בכיר, בעל נסיון עשיר בתחום הזרקות הבוטוליניום, ועם למעלה מ-26 שנים בתחום הרפואה הפלסטית והאסתטית.

חשוב לציין כי הזרקת רעלן הבוטיליניום אינה מוסיפה נפח לפנים, אלא רק מחליקה את הקמטים הקיימים. לכן לעיתים, כדי להגיע לתוצאות אידאליות, ניתן לשלב הזרקות בוטוקס עם הזרקות של חומרי מילוי.

לפני ואחרי טיפול בוטוקס / דיספורט

טיפול דיספורט להחלקת קמטים

טיפול דיספורט להחלקת קמטים

טיפול בוטוקס להחלקת קמטים

רוצים להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן