מטופלים ממליצים

קוגן קליניקס בראשות ד"ר לאוניד קוגן MD-PhD

אנו בקוגן קליניקס – רשת המרפאות לכירורגיה פלסטית ואסתטית בראשות ד"ר לאוניד קוגן MD-PhD, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית שואפים תמיד להעניק את הטיפול והתוצאה הטובה ביותר עבור כל מטופל ומטופלת שמגיעים אלינו למרפאות.

כשאתם מחליטים ליצור עימנו קשר בפעם הראשונה, אתם יכולים להיות בטוחים כי בריאותכם, בטיחותכם ותוצאות הניתוחים הם מעל לכל במרפאותנו. ד"ר קוגן הינו מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, בעל מעל 30 שנות ניסיון בתחום הכירורגיה הפלסטית אשר ניתח אלפי מטופלות ומטופלים גם במקרים רפואיים מורכבים. ד"ר קוגן לאוניד ברשת מרפאות קוגן קליניקס התווה על ניתנת טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים מן המעלה הראשונה בדרך ללא פשרות באמצעות שיטות טיפול וטכנולוגיות חדשניות, מתקדמות, מהירות ובטוחות ביותר לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים המשלימים זה את זו תוך שימוש במערכות השתלים ושימוש בחומרים האיכותיים ומהמובילים בעולם המאושרים עפ"י התקנים המחמירים באישור של משרד הבריאות.

כל זאת, כדי להבטיח מצוינות רפואית ואסתטית, תוצאות איכותיות, מדויקות ועל מנת שניתוחים והטיפולים יעברו באופן בטוח ונעים עבורכם תוך תהליך החלמה קל ומהיר כך שהבחירה בנו תהיה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתם להגשמת החלום שתמיד חלמתם.

מטופלות ומטופלים יקרים, תהיו בטוחים שאנחנו איתכם ולצדכם לאורך כל הדרך. כבר החל משיחת הטלפון הראשונה שלכם, דרך פגישת הייעוץ במרפאות, במהלך הניתוח עצמו ולאורך כל תהליך ההחלמה.

תמיד מרגש ומחמם את לבנו כל פעם מחדש לשמוע את המילים החמות שלכם על ד"ר לאוניד קוגן והצוות הרב תחומי שלנו ברשת מרפאות קוגן קליניקס.
שמחנו מאוד להכיר כל אחד ואחת מכן ואנון מאחלים לכם להמשיך וליהנות מהתוצאות לעוד שנים רבות קדימה.

הקוסמטיקאית מימי שגב ממליצה על ניתוחים פלסטיים ואסתטיים בקוגן קליניקס בראשות ד"ר לאוניד קוגן

יאנה ממליצה על טיפולים אסתטיים בקוגן קליניקס בראשות ד"ר לאוניד קוגן

 

רוצים גם אתם להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן