מגזין קוגן

מנתח פלסטי

כירורגיה פלסטית היא תחום ברפואה בו מבצעים התערבות רפואית, בדרך כלל כירורגית, המשנה את צורתו או מראהו של חלק מסוים בגוף המטופל הסובל ממחלה, מום מולד או פגיעה כלשהי. כירורגיה קוסמטית (אסתטית) היא תת-התמחות של הכירורגיה הפלסטית, העוסקת בטיפולים ופעולות כירורגיות המשפרים את המראה החיצוני ומובילים לשיפור איכות החיים של המטופל או המטופלת. רפואה אסתטית מאפשרת למנתח הפלסטי לספק חיים עם איכות אמיתית לאנשים רבים מדי יום.

DO IT WITH AN EXPERT
ד"ר לאוניד קוגן MD-PhD

מומחה לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת

ד"ר לאוניד קוגן הוא דוגמה מצוינת למנתח פלסטי, מומחה לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, שעוזר לאנשים מדי יום ביומו – הן במרכז הרפואי לגליל (בי"ח נהריה) בו הוא מנהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, והן במרפאותיו הפרטיות קוגן קליניקס – לכירורגיה פלסטית ואסתטית הפרוסות ברחבי הצפון. ד"ר קוגן בעל מעל 30 שנות ניסיון כמנתח פלסטי ואסתטי בכיר הניתח אלפי מטופלות ומטופלים גם במקרים רפואיים מורכבים אשר  פיתח טכניקות ושיטות חדשניות רבות על מנת להקל על מטופליו במהלך הניתוח, בתהליך ההחלמה ממנו, ולהביא לתוצאות אידאליות עבור כל מטופל ומטופלת שלו, ולעזור להם בהגשמת חלומם.

ד"ר קוגן לאוניד בעל תואר MD-PhD, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, חבר באיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ISAPS, יועץ רפואי, מרצה וחבר סגל פעיל בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן, משתתף, מארגן ומרצה בכנסים, קורסים והשתלמויות ארציים ובינלאומיים, ולא מפסיק לרגע לשכלל את מיומנותו – כך שתוצאות הניתוח תהיינה הטובות ביותר והמחמיאות ביותר עבור המטופלים והמטופלות שלו.

ד"ר קוגן - לא רק מנתח פלסטי

כבר מגיל צעיר מאוד, ד"ר לאוניד קוגן חלם להיות רופא. עם סיום לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה, החל התמחות בתחום הכירורגיה הכללית, והפך לרופא בכיר כבר בגיל 29, עקב השאיפה המתמדת שלו למצוינות. המעבר לתחום הכירורגיה הפלסטית הגיע בעקבות הכישרון הטבעי שלו, שזוהה על ידי מנתחים פלסטיים בכירים מסביבו וכך, ד"ר קוגן עשה התמחות נוספת בכירורגיה פלסטית ואסתטית בבתי החולים תל השומר והדסה עין כרם.

בהמשך דרכו, הוא עבר לצפון הארץ והקים את המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), אותה הוא מנהל עד היום. שם, באמצעות הרפואה הפלסטית והאסתטית מצליח ד"ר קוגן לסייע לבני אדם תוך התמקדות בתחומי הפלסטיקה והאסתטיקה.

מגוון טיפולים וניתוחים פלסטיים ואסתטיים, אלפי מטופלים מרוצים

כיום, ד"ר קוגן הוא מנתח פלסטי מוביל בתחום ועם ניסיון עשיר מאוד בכל סוגי הניתוחים והטיפולים. בין הניתוחים הפלסטיים המתבצעים במרפאותיו הפרטיות קוגן קליניקס: הגדלת חזה, מתיחת פנים וצוואר, ניתוח עפעפיים, הקטנת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן, שאיבת שומן, מתיחת זרועות, ניתוח אף ועוד רבים. בנוסף, קיים במרפאות מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח, כגון הזרקות בוטוקס, הזרקתו חומרי מילוי ועיצוב שפתיים.

מדי יום, ד"ר לאוניד קוגן, מצליח לגעת בחייהם של מטופלים נוספים, ולשפר אותם ללא היכר. הוא מקפיד תמיד על יושרה, שקיפות, מקצועיות ואנושיות. הוא מקשיב תמיד לרצונות ולחששות מטופליו, ובוחר יחד איתם את הטיפול המתאים ביותר עבורם, לעבר הגשמת החלום.

ד"ר קוגן מומחה בכל סוגי הניתוחים והטיפולים הפלסטיים האסתטיים: ניתוחי פנים, ניתוחי חזה, ניתוחים בשאר הגוף ופיסול פנים ללא ניתוח

ועוד מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים ואסתטיים בסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר.

רוצים להפוך חלומות למציאות?

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם, אנא מלאו את טופס הפנייה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן