ניתוחים פלסטיים

ניתוחי גוף

קיימים מגוון רחב של סוגי ניתוחים קוסמטיים שאנו בקוגן קליניקס מציעים למטופלינו. הניתוחים הפלסטיים בגוף מתחלקים לניתוחי חזה וניתוחי גוף כלליים, המאפשרים לתקן מאפיינים בגופנו שאיננו מרוצים מהם. 

בניתוחי החזה נכללים ניתוח להגדלת חזה, הקטנת חזה, ניתוח תיקון גניקומסטיה לגברים, ניתוח הרמת חזה, ניתוח הזרקת שומן עצמי לחזה ועוד.
בניתוחי גוף נכללים ניתוח מתיחת בטן, שאיבת שומן מהבטן או הירכיים, ניתוח מתיחת זרועות או מתיחת ירכיים בהם מסירים עור עודף בחלקי גוף שונים לאחר ירידה משמעותית במשקל, ועוד.

עבור כל ניתוח פלסטי שבוחרים לעבור קיימות טכניקות ושיטות שונות בהן ניתן לעשות את הניתוח. כמנתח פלסטי בכיר עם מעל 30 שנות ניסיון, ומנהל המחלקה בבית החולים בנהריה, ד"ר לאוניד קוגן דואג להתאים את שיטת הניתוח האידאלית והמתקדמת ביותר עבור כל מטופל ומטופלת שלו, ולזכות בגוף עליו תמיד חלמו.

ניתוח הגדלת חזה מנתח פלסטי מומלץ דר לאוניד קוגן

ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה הינו ניתוח פלסטי הנפוץ ביותר בתחום הרפואה האסתטית. מטרתו היא להגדיל את נפח השדיים אצל נשים שאינן שלמות עם מראה החזה שלהן בשל המבנה, הגודל או הצורה.

קרא/י עוד »
ניתוח הקטנת חזה בחיפה והקריות

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח פלסטי להקטנת חזה הינו ניתוח שמטרתו להקטין את גודל השד, לשפרו ולעצבו מחדש, להרימו ולהתאימו באופן פרופורציונאלי למבנה הגוף לתוצאה של מראה שד טבעי ואסתטי.

קרא/י עוד »
ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

ניתוח פלסטי להרמת חזה הינו ניתוח שמטרתו לתקן חזה צנוח, נפול ומרוקן, למקם את הפיטמה והעטרה מחדש ולעצב את השד הנשי למראה יפה ואסתטי.

קרא/י עוד »
הרמת חזה עם שתל

ניתוח הרמה חזה עם שתל

ניתוח פלסטי להרמה והגדלת חזה עם שתל, היא לתקן חזה נשי נפול ומרוקן, להרימו, להגדיל את נפחו ולעצבו מחדש למראה זקוף, יפה ואסתטי באופן הרמוני וטבעי.

קרא/י עוד »
ניתוח שאיבת שומן מנתח פלסטי חיפה לאוניד קוגן

ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן נחשב לאחת הפרוצדורות הנפוצות ביותר ומשמש לעיצוב הגוף ולהיפטרות מהצטברויות שומן במקומות לא רצויים באזורים שונים של הגוף.

קרא/י עוד »
הוצאת שתלים

הוצאת שתלים

ניתוח הוצאת שתלים הוא ניתוח הוא קצר יחסית. בנוסף, אין צלקות חדשות מניתוח זה, כיון שהצלקות הנותרות לאחר הניתוח הן אותן הצלקות שנוצרו במהלך ניתוח הגדלת חזה.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת בטן מנתח פלסטי חיפה לאוניד קוגן

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח למתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי המיועד הן לנשים והן לגברים שמטרתו לעצב מחדש את אזור הבטן והמותניים ולהביא לבטן שטוחה, מוצקה ומתוחה, לשפר אסתטית ולהצעיר את הבטן.

קרא/י עוד »
הזרקת שומן עצמי ד"ר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר

ניתוח הזרקת שומן עצמי

בשנים האחרונות, הזרקת שומן עצמי הופכת לאחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים בארץ ובעולם. מטרתו היא שיפור צורת הגוף, עיצוב ומילוי שקעים באזור השדיים, הישבן או הפנים.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת ירכיים

ניתוח מתיחת ירכיים

ניתוח לעיצוב ומתיחת ירכיים הינו ניתוח פלסטי שמטרתו להסיר עודפי עור מיותרים מאזור הירכיים והידוק של העור הנותר ובתום הניתוח מתקבלות תוצאות של ירכיים מתוחות ומהודקות.

קרא/י עוד »
ניתוח מתיחת זרועות ד"ר לאוניד קוגן מנתח פלסטי בכיר בקריות

ניתוח מתיחת זרועות

מטרתו של ניתוח מתיחת זרועות היא לחטב את הזרועות, לצמצם את היקף הזרוע, ולהיפטר מעודפי שומן וקפלי העור הקיימים. התוצאות לאחר הניתוח מעניקות מראה אסתטי וצעיר יותר.

קרא/י עוד »
ניתוח הקטנת חזה לגבר

ניתוח הקטנת חזה לגבר

מטרתו של ניתוח הקטנת חזה לגבר, הנקרא גם ניתוח גינקומסטיה, היא לעצב את החזה ולהקנות לו מראה גברי ושטוח. חלק מהגברים מפתחים חזה עם מראה נשי וניתוח זה הוא הפתרון לבעיה זו.

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן